Služby

Naše služby

Pri preprave teplotne citlivých produktov vynakladáme maximálne úsilie na zabezpečenie bezpečnosti a kvality. Naše vozidlá sú neoddeliteľnou súčasťou tejto snahy, pretože spĺňajú prísne normy dohody ATP, garantujúce optimálne podmienky pre prepravu. Dodržiavame tiež prísne zásady HACCP, aby sme zabezpečili bezpečnú manipuláciu s potravinami počas celého procesu prepravy. Každý ložný priestor je dôkladne monitorovaný teplotným záznamníkom, ktorý zaznamenáva a udržiava konzistentnú teplotu počas celej doby trvania prepravy. S našimi špičkovými technologickými riešeniami a dôrazom na bezpečnosť môžete mať absolútnu dôveru v kvalitu našich služieb pri preprave vašich teplotne citlivých produktov.

Preprava chladiarenskými a mraziarenskými autami

Zabezpečte si bezpečný a spoľahlivý transport vašich teplotne citlivých produktov

Prenájom chladiarenských a mraziarenských áut

Bezpečná a efektívna doprava vašich teplotne citlivých nákladov

Prenájom chladiarenských vozíkov za auto

Ideálne riešenie pre bezpečný a efektívny transport teplotne citlivých nákladov

Odťah vozidiel

Spoľahlivé a efektívne riešenie v prípade poruchy alebo situácie, ktorá vyžaduje odťah

Pravidelné každodenné linky našej chladiarenskej a mraziarenskej prepravy do miest Mníchov, Linz, Graz, Viedeň, Maribor, Praha a Brno.

preprava - chladiarenské vozidlá Cooltrans
Služby

Preprava chladiarenskými a mraziarenskými autami

Zabezpečte spoľahlivú prepravu vášho chladivého a mrazivého tovaru s našimi špičkovými chladiarenskými a mraziarenskými autami. S naším odborným tímom a moderným vozovým parkom garantujeme bezpečný transport za optimálnych teplotných podmienok. Dôverujte nám, aby sme vaše tovary dostali presne tam, kam patria, v ideálnom stave a včas.

Služby

Prenájom chladiarenských a mraziarenských áut

Ovládnite logistiku s naším prenájmom chladiarenských a mraziarenských áut. Ponúkame vám spoľahlivé vozidlá s optimálnym chladom, aby ste mohli prepravovať váš tepelne citlivý tovar bez obáv. S našou flotilou moderných áut a flexibilnými možnosťami prenájmu vám poskytujeme kontrolu nad vašimi dodávkami. Zvoľte bezpečnosť, spoľahlivosť a efektívnosť s naším prenájmom chladiarenských a mraziarenských áut.

Služby

Prenájom chladiarenských vozíkov za auto

Optimalizujte svoje prepravné riešenia s naším prenájmom chladiarenských vozíkov pre autá. S našimi špecializovanými prívesmi môžete bezpečne a efektívne prepravovať chladivý tovar. Naša flotila moderných chladiarenských vozíkov poskytuje optimálne teplotné podmienky pre váš náklad. Získajte kontrolu nad logistikou a spoľahlivosťou s naším flexibilným a profesionálnym prenájmom chladiarenských vozíkov, ktorý zabezpečuje, aby vaše dodávky prišli v ideálnom stave tam, kam patria.

Služby

Odťah vozidiel

Poskytujeme spoľahlivý odťah vozidiel, aby sme vám pomohli v ťažkých situáciách na cestách. Bez ohľadu na to, či máte poruchu, nehodu alebo potrebujete prepraviť svoje vozidlo na iné miesto, naša profesionálna služba odťahu je tu pre vás. S naším skúseným tímom a moderným vybavením zabezpečujeme rýchly, efektívny a bezpečný odťah, aby sme vám priniesli pokoj a pohodu v najnáročnejších okamihoch. Dôverujte nám, keď príde čas odťahu, a môžete sa spoľahnúť na nás, aby sme vám pomohli dostať sa znova na cestu.

odťah vozidiel Cooltrans
Služby

Pravidelné každodenné linky

Ovládnite logistiku s našimi pravidelnými každodennými linkami pre chladiarenskú a mraziarenskú prepravu. Smerujeme do kľúčových destinácií vrátane Mníchova, Linzu, Grazu, Viedne, Mariboru, Prahy a Brna, čím vám poskytujeme spoľahlivú dopravu pre váš tepelne citlivý tovar. Naša špičková infraštruktúra a odborný tím zabezpečujú optimálne teplotné podmienky pre vaše náklady, a to každý deň. Spoľahnite sa na nás pre presné a efektívne dodávky do vašich cieľových destinácií, a to prostredníctvom našich pravidelných spojení, ktoré vám prinášajú spoľahlivosť a efektívnosť.